Незважаючи на прохолодну та похмуру погоду, 8 березня 2017 року на території парку «Жовтневий» відбулося яскраве «Свято весни та здоров’я». Організаторами виступили Чернівецьке ВПХУ №5 та ГО «Жіночий Оптиміст Клуб». Активними учасниками заходу стали дівчата та хлопці з Чернівецького ВПХУ №5, які мешкають у гуртожитку по вул. Пилипа Орлика (поруч з парком «Жовтневий»). Усі вони виявились прихильниками спорту та здорового способу життя. Організатори свята – заступник директора училища з виховної роботи Павло Головатий, викладачі фізичного виховання Світлана Барановська та Валерій Конєв, а також представниці ГО «Жіночий Оптиміст Клуб».
У рамках свята було проведено два заходи. Перший – спортивно-оздоровчий, був представлений бадьорою інтенсивною розминкою за цікавою методикою Світлани Барановської, колективною пробіжкою парком, згодом, більш детальним знайомством з унікальним винаходом швейцарських спортсменів та колективними заняттями на 15 тренажерах «Першого Буковинського Вітапаркуру».
З огляду на достатньо холодну погоду організатори свята підготували та провели ще й екологічний захід – знайомство учнів з видами птахів, зимуючими у м.Чернівці, після чого усі бажаючі змогли підгодували птахів, поновивши запаси пташиної їжі у встановлених у парку «Жовтневий» годівничках, більшість з яких, до речі, була виготовлена саме учнями цього училища. Хлопці і дівчата продемонстрували не тільки винятково гарну спортивну підготовку, але й щире бажання приймати активну участь у захисті довкілля.
Святковий ранок завершився бліц-конкурсом «Що ви знаєте про птахів?», після чого на підлітків чекали печиво та гарячий чай, який приготували представниці ГО «Жіночий Оптиміст Клуб».
Сонце того ранку так і не з’явилося з поза хмар, але у всіх учасників свята на душі стало тепліше))