Нещодавно у дитячому садочку, з яким нас пов’язують спільні екологічні та просвітницькі проекти, з’явилися дві нові оригінальні та зручні лавиці для малечі. Це стало можливим завдяки завзятим старанням членів ГО «Жіночий Оптиміст Клуб», безпосередній участі колективу дитячої установи та щирій допомозі наших вірних друзів.
Ідея створення креативної лавиці між двома засохлими ялинками прийшла на думку одразу ж, як ми вперше навідалися до дитячого садочка. Захотілося, по-перше, продовжити, хоча би таким чином, «життя» цим віковим ялинам, по-друге – створити ще одне місце для відпочинку дітей, їх батьків та вихователів, і водночас зробити щось дійсно творче та оригінальне. Сказано – зроблено: швидко знайшли чудового майстра – різьбяра по дереву, узгодили розмір, стиль, орнамент та всі інші деталі роботи та, як виявилося, не прогадали з задумом: лавка дійсно вийшла гарною, міцною, зручною та єдиною у своєму роді. Щоби вдихнути більше життя у простір біля лавиці, ми разом з дітлахами висадили поруч яскраві чорнобривці та однорічний гібіскус. А наперстянка та плющ, згідно з нашим задумом, надали загальній картині ще більшої казковості…
Історія другої лавиці, яку ми задумали розташувати навкруги красивого клену, розпочалася із спогадів про міцну кругову лавку у фортеці «Хоензальцбург» в Австрії.