Віце-чемпіон світу з боксу Володимир Колесник завітав на Вітапаркур у парк “Жовтневий”.
Велика подяка Георгію Мазурашу – директору облцентру “Спорт для всіх” за чудову ідею та бездоганну організацію спільних тренувань професійних спортсменів та аматорів на Вітапаркурі.
10 вересня 2016 року, гарного осіннього дня, у парку «Жовтневий» м. Чернівці, відбулося знайомство юних спортсменів та їх тренерів, а також аматорів від спорту з маршрутом Першого Буковинського Вітапаркуру.
Приємно відзначити, що почесним гостем Першого Буковинського Вітапаркуру у цей день став титулований боксер – заслужений майстер спорту, срібний призер Чемпіонату світу, бронзовий призер Ігор Доброї Волі, володар Кубку Європи Володимир Колесник, який тепер очолює управління молоді та спорту Коломийської міської ради.
Зірковий спортсмен щиро привітав усіх присутніх з Днем фізичної культури та спорту, побажав юним боксерам з клубу «Колізей» та баскетболістам з БК «Ірбіс» наполегливо опановувати обрані спортивні дисципліни, а також успішно реалізовувати всі свої життєві та спортивні мрії.
Титулований боксер також подякував представникам Жіночого Оптиміст Клубу та їх партнерам за реалізацію спортивно-оздоровчого проекту «Перший Буковинський Вітапаркур» та висловив сподівання, що і у м. Коломия з’являться з часом подібні спортивно-оздоровчі маршрути, які дозволять долучати до активних занять спортом ще більше молоді.
Під час колективного проходження маршруту юні спортсмени проявили справжній спортивний характер та на «відмінно» справилися зі всіма завданнями. Намагалися не відставати від спортсменів і аматори – студенти Буковинського державного медичного університету з африканських країн, яким сподобались заняття спортом на свіжому повітрі у новий, цікавий спосіб. У цей день усі бажаючі змогли долучитися до участі в імпровізованому майстер-класі з боксу, який після розминки на трасі «Першого Буковинського Вітапаркуру» провів чемпіон Володимир Колесник. Поради та професійні консультації титулованого спортсмена виявились для учасників насправді безцінними!
Після інтенсивних та тривалих колективних занять на Вітапаркурі учасники спортивного заходу зустрілися на веранді ресторану «Синій папуга», де за чаєм обмінювались думками щодо нової чудової можливості проведення тренувань за теплої погоди просто неба, яку подарував усім новий фітнес- маршрут. Юні спортсмени скористалися можливістю отримати автографи у чемпіона Володимира Колесника та сфотографуватися з ним на пам’ять. Усі присутні висловили велику вдячність депутату Чернівецької міської ради Василю Максимюку за запашний фруктовий чай у літньому ресторані, а представницям ГО «Жіночий Оптиміст Клуб» – за смачне печиво. Особлива подяка – Георгію Мазурашу – директору обласного центру “Спорт для всіх” за чудову ідею та бездоганну організацію спільних тренувань професійних спортсменів та аматорів.
Впевнені, що такі зустрічі ніколи не забуваються!