Корисні обнови на радість дітлахів

Нещодавно у дитячому садочку, з яким нас пов’язують спільні екологічні та просвітницькі проекти, з’явилися дві нові оригінальні та зручні лавиці для малечі. Це стало можливим завдяки завзятим старанням членів ГО «Жіночий Оптиміст Клуб», безпосередній участі колективу дитячої установи та щирій допомозі наших вірних друзів.

Ідея створення креативної лавиці між двома засохлими ялинками прийшла на думку одразу ж, як ми вперше навідалися до дитячого садочка. Захотілося, по-перше, продовжити, хоча би таким чином, «життя» цим віковим ялинам, по-друге – створити ще одне місце для відпочинку дітей, їх батьків та вихователів, і водночас зробити щось дійсно творче та оригінальне. Сказано – зроблено: швидко знайшли чудового майстра – різьбяра по дереву, узгодили розмір, стиль, орнамент та всі інші деталі роботи та, як виявилося, не прогадали з задумом: лавка дійсно вийшла гарною, міцною, зручною та єдиною у своєму роді. Щоби вдихнути більше життя у простір біля лавиці, ми разом з дітлахами висадили поруч яскраві чорнобривці та однорічний гібіскус. А наперстянка та плющ, згідно з нашим задумом, надали загальній картині ще більшої казковості…

Історія другої лавиці, яку ми задумали розташувати навкруги красивого клену, розпочалася із спогадів про міцну кругову лавку у фортеці «Хоензальцбург» в Австрії.

корисні-обнови-на-радість-дітлахів

Тоді мені, а це було у 2002 році, дуже сподобалась така ідея використання простору навколо дерева, а саме влаштування лавки навкруги могутнього дубу, на якій водночас могло відпочити 16 людей. Незважаючи на спекотний день, під кроною дубу було прохолодно та якось дуже затишно…

Згодом я звертала увагу на подібні лавки у різних місцях та різних країнах, а думка зробити таку лавку у парку або у дитячому садочку не залишала мене довгий час.

У 2014 році ми «подарували» цю ідею тодішньому директору парку «Жовтневий» Миколі Строканю та передали йому фотографії такої лавиці. Як же ми здивувались, що не пройшло й двох тижнів, як у парку з’явилося одразу ж дві таких лавки!!!

корисні-обнови-на-радість-дітлахів

Тепер ми постійно бачимо, що люди з задоволенням користуються ними, і можна навіть сказати, «облюбували» ці місця. Ми тоді щиро зраділи, що до нашої поради прислухалися та знайшли можливість її реалізувати – на користь людям.

Всім нам достеменно відомо, що під лежачий камінь вода не тече. Тож, коли хочеш зробити щось цікаве та корисне – не зупиняйся перед труднощами, роби!

Фотозвiт